39. Od Vitanova od Chrudimky

Autor: Čeněk Choděra
(1881 Lázně Toušeň - 1955 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 40,5 x 45,5 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč