14. Praha - Karlův most
Autor: Jindřich Stehlík
(1905 Milevsko - 1991)
signováno vpravo dole, na reverzu štítek galerie Mazur, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62,5 x 82
Konec dražby: 09.01.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč