Na pouti

Autor: Jindřich Stehlík
(1905 Milevsko - 1991)

signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 67,5 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč