Z Chebu

Autor: Bohumír Kozák
(1885 Velká Lhota - 1978 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1937
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.09.2019 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč