145. Koně s povozem a lokomotivou
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 34,5 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč