145. Ozdobná spona - Zlato

sponka s kameí ve tvaru ženy, chybí původní řemínek na ruku pravděpodobně z vlasů, ryzost 460/1000, osvědčení puncovního úřadu přiloženo
Materiál: zlato 460/1000, datace: 1811 - 1824
Výška: 40 mm cm, váha: 6,75 gramů
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč