145. Ryby 1
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 47,5 x 59,5 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč