203. Krajina

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

signováno vlevo dole, datace 1939
Technika: olej na kartonu, datace: 193945,5
Šířka: 72,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 54 x 82 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč