224. Příbramská ulice II.
Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)
lavírovaná kresba, signováno vpravo dole, datováno 46, volný list
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 41 cm, výška: 43 cm, rámování: bez rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 16:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč