28. Svatohorský chrám

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

lavírovaná kresba, signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, datace , paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton
Šířka: 21 cm, výška: 43 cm, rámování: 67 x 50 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč