Čenovice od ...
Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 42 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.06.2023 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč