Zelená brána v Pardubicích
Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1950
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 32,5 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 10.07.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat