81. Ulice v Příbrami

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

lavírovaná kresba, signováno vlevo dole datováno 46, na reversu autorský přípis, paspartováno, zaskleno, rám poškozen
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 62 cm pošk.

Konec dražby: 25.09.2017 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč