49. Květiny

Autor: Leopold Forstner
(1878 Bad Leonfelden (Rakousko) - 1936 Stockerau (Rakousko))

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč