11. Podzim

Autor: Antonín Černoušek
(1906 Křelov-Břuchotín (Olomouc))

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 59 x 71 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč