11. Podzim
Autor: Antonín Černoušek
(1906 Křelov-Břuchotín (Olomouc))
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 59 x 71 cm
Konec dražby: 23.10.2019 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč