52. Šohaj

Autor: Antonín Černoušek
(1906 Křelov-Břuchotín (Olomouc))

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 53 x 63 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč