Květiny ve džbánu

Autor: František Zelenka
(1904 Kutná Hora - 1944 Osvětim)

signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 22,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč