Tetřívek u lesa

Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 63 cm, rámování: 78 x 93 cm
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 25.11.2019 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč