Králíci

Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 72 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč