33. Ovce
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 82 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč