9. Pes Azor
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1907
Šířka: 43 cm, výška: 43 cm, rámování: 62 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč