Při žních

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč