Kytice ve váze

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč