U říčky

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 41 x 52 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.06.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč