Šeříky

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 44 cm, rámování: 56 x 80 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč