34. Krajina

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 95 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč