62. Žně

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 79 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč