Chalupy pod sněhem L formát

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 110

Konec dražby: 19.07.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč