Žena

Autor: Karel Veržakovský
(1924 Mokrůvky (Břeclav) - 1963)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 56 cm, výška: 71 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč