Portrét zamyšlené dívky

Autor: Karel Veržakovský
(1924 Mokrůvky (Břeclav) - 1963)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1956
Šířka: 48 cm, výška: 68 cm, rámování: 78,5 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč