Portrét ženy

Autor: Eduard Meier
(1893 Praha - 1924)

signováno vpravo dole, datováno 917,
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 62 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč