146. Zimní krajina
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1987
Šířka: 48 cm, výška: 24 cm, rámování: 30 x 54 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč