22. Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)
Autor: Josef Zeman
(1893 Litoměřice - 1951)
Na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč