25. Hastrman

Autor: Josef Zeman
(1893 Litoměřice - 1951)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 39 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:24 SEČ

Zbývá: 6d 21h 24m 24s

Vyvolávací cena: 2 300 Kč