132. Zima v horách
Autor: Viktor Kutzer
(1885 Velké Karlovice - 1948 Moravská Ostrava)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 98 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2021 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč