132. Zima v horách

Autor: Viktor Kutzer
(1885 Velké Karlovice - 1948 Moravská Ostrava)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 98 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 13.09.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč