Hory

Autor: Viktor Kutzer
(1885 Velké Karlovice - 1948 Moravská Ostrava)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 63 x 79 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč