Portrét ženy v kroji

Autor: Josef Strnad
(1889 Praha - 1952 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: 46 x 40 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč