101. Stromy

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč