Kostelec nad Černými lesy

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 69 cm, výška: 54 cm, rámování: 69 x 82 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč