84. Restaurace v Bráníku

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1944
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 61 x 79 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč