Vůz na silnici

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč