208. Chalupa na poli
Autor: Otto Hamerlík
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 33,5 x 39,5
Konec dražby: 12.04.2023 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 780 Kč