125. Jaro

Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno,
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 37,5 x 52 cm

Konec dražby: 08.03.2021 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč