125. Jaro
Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno,
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 37,5 x 52 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč