Povoz na cestě

Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 72 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč