Kostel sv. Panny Marie v Kroměříži

Autor: Vladimír Škranc
(1922 Rohozná - 2002)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: sololit
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 65
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč