78. Kostel sv. Panny Marie v Kroměříži
Autor: Vladimír Škranc
(1922 Rohozná - 2002)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: sololit
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 65
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč