Zima
Autor: Josef Bureš
(1889 Chrudim - 1969 Domažlice)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 64,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč