95. Řeka svratka pod Žákovou horou u Heralce

Autor: Josef Bureš
(1889 Chrudim - 1969 Domažlice)

Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 64 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 18.09.2019 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč