4. Snímání z kříže

Autor: Fraňo Štěfunko
(1903 Farkašín - 1974 Martin (Slovensko))

signováno a datováno vpravo dole, umístěné na dřevěném podkladu a podstavci, patinovaná sádra
Datace: 1940
Výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.09.2019 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč