Horizont

Autor: Tom Solo
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 36 x 47,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč