221. Řeka
Autor: Tom Solo
(? ?)
rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 21 cm, rámování: 25 x 44 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč